بهترین متخصص پوست در پاسداران

ویژگی های بهترین متخصص پوست و مو

آنچه می خوانید...

تمایل انسان‌ها به زیبایی مسئله‌ای غیر‌قابل‌انکار است. با توجه به اینکه در سال‌های اخیر روش‌های جدید و مختلفی برای زیبایی انسان‌ها به وجود آمده است و بیشتر آن‌ها توسط بهترین متخصص پوست و مو انجام می‌شوند، قصد داریم در این مقاله به بررسی ویژگی‌های متخصص پوست خوب بپردازیم و به سوال‌هایی قبیل؛ بهترین متخصص پوست و مو در پاسداران چه‌کسی است؟ چگونه می‌توانیم بهترین متخصص پوست و مو در تهران را پیدا کنیم؟ یک متخصص پوست خوب چه کارهایی انجام می‌دهد؟پاسخ بدهیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

دکتر مریم نوکنده
اهمیت پوست و مو
خدمات
سوالات متداول

اهمیت سلامت پوست و مو در زندگی افراد

کافی است نگاهی به بدن خود بیاندازید؛ متوجه خواهید شد که گسترده ترین بخش آن پوست شما است. درست است که پوست مانند مفاصل، عضلات یا سایر اعضای بدن حرکتی ندارد و ثابت است اما وظیفه آن در محافظت از سلول‌های بدن شما بسیار آشکار است. پوست از بدن در برابر اشعه های خورشید محافظت می‌کند و با تولید ویتامین دی به آن کمک می‌کند. همچنین به تنظیم درجه حرارت بدن کمک شایانی می‌کند و در برابر عوامل خارجی و آلوده مانند میکروب ها و … نیز از آن محافظت می کند.

  • علاوه بر کاربردهای عملکردی که به آن اشاره کردیم پوست انسان بر زیبایی آن تاثیر مستقیم دارد. حتما تا به حال وجود یک جای زخم، چین و چروک، لک، خال های زائد یا موارد دیگر باعث پایین آمدن اعتماد به نفس شما شده است و باعث شده است که فکر کنید که فردی زیبا نیستید. یک متخصص پوست و مو وظیفه دارد با دانشی که دارد و روش های نوینی که برای برطرف کردن مشکلات اینچنینی به وجود آمده است، به شما در جوانسازی پوست خود کمک کند و داشتن چهره ای شاداب را دوباره به شما هدیه دهد.

در ادامه اگر بخواهیم از اهمیت مو بر روی زیبایی و چهره فرد سخن بگوییم، همین که کم پشتی موی ابرو و سر باعث می شود تا افراد زیادی به پوشیدن کلاه رو آورند یا موهای خود را از دیگران مخفی کنند، کافی است. متخصص مو به این افراد کمک می کند تا با روش هایی نظیر کاشت مو، مزوتراپی و .. بتوانند موهایی سالم و پرپشت داشته باشند که نیازی به پنهان کردن آن از دیگران نباشد.

ویژگی های بهترین متخصص پوست و مو


اعتماد‎

یکی از مهم ترین نکاتی هنگام انتخاب بهترین متخصص پوست و مو باید به آن توجه کنید، این است که آن شخص مورد اعتماد باشد و بتوانید با اطمینان کامل درمان پوست و موی خود یا اعمال تغییرات زیبایی را بدست او بسپارید. می دانید که پوست و موی شما از حساسیت زیادی برخوردار هستند و انتخاب شخصی که بتوانید در این زمینه به او اعتماد کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.

اعتماد

تجربه کافی

نکته ای دیگری که لازم است برای انتخاب متخصص پوست و مو در نظر بگیرید، این است که متخصص پوست و مو از تجربه کافی برخوردار باشد. تجربه بالا باعث می شود تا مهارت های او پیشرفت لازم را کرده باشند و با گذشت زمان در کار خود ماهر تر شده باشد.

علاوه بر این تجربه زیاد می توانند نشان دهنده این باشد که افراد زیادی، شخصی که قصد دارید به آن مراجعه کنید، را در نظر گرفته اند و برای درمان یا انجام اعمال زیبایی  به سراغ او رفته اند.

بنابراین در نظر داشته باشید که اگر متخصص پوست و مو از تجربه کافی برخوردار باشد؛ امکان بروز عوارض یا مشکلات برای شما تا حد زیادی کاهش میابد.


دسترسی آسان به مطب

نکته دیگری که در انتخاب بهترین متخصص پوست و مو باید به آن توجه کنید این است که موقعیت مکانی مطب در لوکیشن مناسبی قرار گرفته باشد و شما برای رسیدن به آن مسیر سختی را سپری نکنید.ممکن است که درمان شما تا چندین جلسه طول بکشد بنابراین دقت کنید که نمی‌توانید هر دفعه برای مراجعه به پزشک پوست و مو مسیر طولانی و سختی را طی کنید بنابراین متخصص پوست و مویی را انتخاب کنید که دسترسی به مطب برای شما آسان باشد.


هزینه

در حال حاضر یکی از مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب یک متخصص برای برطرف کردن مشکلات پوست و موی خود باید در نظر بگیرید هزینه های درمانی است. با توجه به وضع اقتصادی در این روز ها هزینه ها و قیمت به یکی از مهم ترین فاکتور ها تبدیل شده اند.

هزینه

احتمالا شما هم تا به الان متوجه شده اید که آرایشگاه ها و افراد غیر متخصص به انجام تزریقات زیبایی و سایر متدهایی که حتماً باید توسط یک متخصص پوست و مو انجام شود روی آورده اند و با هزینه کمتر نسبت به دکتر این کار را انجام می دهند. مراجعه به همچین مکان‌هایی اشتباه بسیار بزرگی است که ممکن است عوارض بشدت در جبران ناپذیری را برای شما به ارمغان آورند.

  • زمانی که تصمیم به انجام درمان پوست و موی خود مانند مزوتراپی یا تزریقات زیبایی مثل تزریق بوتاکس می‌گیرید، یعنی به سلامت و زیبایی خود اهمیت بسیاری می‌دهید، حال با مراجعه به مکان های غیر معتبر ممکن است که برای سلامتی شما مشکلات بسیار زیادی به وجود آید و پس از آن زمان بسیار زیادی را برای برطرف کردن این مشکلات سپری کنید.

بنابراین توجه داشته باشید که هزینه‌ای که پرداخت می کنید ارتباط مستقیم با سلامت شما دارد و با پرداخت هزینه برای سلامت خود نزد شخصی معتبر چیزی را از دست نمی دهید.


به روز 

به روز بودن پزشک و استفاده از جدیدترین متد های زیبایی و پزشکی یکی دیگر از ویژگی های مثبت بهترین متخصص پوست و مو در تهران است. این ویژگی نشان از این است متخصص پوست و مو همواره برای یادگیری بیشتر تلاش می‌کند و از جدید ترین روش ها برای درمان شما بهره می برد؛ در نتیجه شما می‌توانید به او اعتماد کنید.


مشاوره آنلاین

از دیگر ویژگی های مثبت یک متخصص پوست و مو، فعالیت به صورت آنلاین است. این مورد به بیماران زیادی کمک می کند؛ خصوصا افرادی که توانایی حضور در مطب به صورت فیزیکی را ندارند و مشکلات آن ها به صورت آنلاین نیز قابل درمان است.

این افراد می توانند با استفاده از سامانه مشاوره آنلاین ماوراطب با دکتر مریم نوکنده متخصص پوست، مو و زیبایی در ارتباط باشند.

بیماران برای چه مواردی به متخصص پوست و مو مراجعه می‌کنند؟در واقع متخصص پوست و مو چه خدماتی را ارائه می دهد؟ برای برطرف کردن چه مشکلاتی باید به بهترین متخصص پوست و مو در تهران مراجعه کرد؟ 

متخصص پوست و مو چه خدماتی را ارائه می دهد؟

حالا که به بهترین ویژگی های متخصص پوست و مو و اشاره کردیم از این سخن خواهیم گفت که در واقع بهترین متخصص پوست و مو برای حل کردن چه مشکلاتی به بیماران کمک می کند؟ خدمات بهترین متخصص پوست و مو را می توان به طور کلی به دو دسته زیبایی و درمانی تقسیم کرد در ادامه به صورت جزئی به این خدمات اشاره می‌کنیم .

خدمات متخصص پوست و مو

خدمات درمانی 

برخی از مهم‌ترین بیماری‌های پوست و مو که برای رفع آنها باید به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید عبارتند از :

انواع بیماری های پوستی

بیماریهای پوست یکی از شایع ترین مشکلاتی است که به دلایل مختلف برای برخی از افراد به وجود می آید. این بیماری ها ممکن است که مشکلات جزئی به وجود آورند و عارضه خاصی نداشته باشند اما برخی از آنها باعث بروز درد و ناراحتی می شوند و اگر به آنها رسیدگی نشود ممکن است که اسکارهایی از خود باقی بگذارند.

آپارات

غالب بیماری‌های پوستی عبارتند از:

آکنه (Acne)

آکنه ها که یکی از شایع‌ترین بیماری های پوستی خصوصاً در بین جوانان در دوره بلوغ هستند که در واقع به دلایل مختلفی مانند ژنتیک، عفونت، استرس و تغییرات هورمونی به وجود می آیند. دلایل زیادی برای به وجود آمدن آکنه وجود دارد. مراجعه به بهترین متخصص پوست و مو در پاسداران به شما در درمان آکنه کمک می کند. لازم به ذکر است که بهتر است آکنه‌ها قبل از اینکه تبدیل به اسکارهای عمیق شوند درمان شوند.

نکته: اگر در مراحلی که درمان راحت‌تر انجام می‌شود برای درمان آکنه‌های خود اقدام نکنید و آنها تبدیل به چاله های عمیق بر روی پوست شما شوند، درمان طولانی تر و سخت تر خواهد شد.

اگر بخواهیم از یکی از رایج ترین بیماری های عروقی انسان نام ببریم احتمالاً باید به واریس اشاره کنیم. درمان های مختلفی برای واریس وجود دارد که یکی از پرکاربردترین آنها درمان به وسیله لیزر است. برای درمان واریس عروقی حتما باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید زیرا بسیار حساس هست و تکنیک های خاصی دارد.

واریس های عروقی (Varicose veins)
واریس عروقی
اگزما (Eczema)
اگزما

از دیگر بیماری های پوستی که درمان آن توسط متخصص پوست و مو صورت می‌گیرد اگزما است. دلایل مختلفی باعث به وجود آمدن این بیماری می‌شوند و انواع مختلفی از آن وجود دارد. علائمی که ممکن است از نشانه‌های این بیماری باشند؛ عبارتند از التهاب و تورم، تاول، خشکی پوست و قرمزی آن و … . اما از آنجایی که انواع مختلفی از اگزما وجود دارد نشانه های بروز آن در هر نوع می‌تواند متفاوت باشد. برای تشخیص و درمان این بیماری حتماً باید به یک متخصص پوست و مو خوب مراجعه کنید.

ویتیلیگو یا پیسی به این دلیل به وجود می‌آید که سلول هایی که وظیفه تولید رنگدانه را برعهده دارند در بخش هایی از پوست از بین رفتند. از بین رفتن این سلول ها باعث به وجود آمدن لکه های سفید در نواحی از پوست می شود. درمان این بیماری یکی دیگر از درمان هایی است که بر عهده متخصص پوست و مو است.

ویتیلیگو (Vitiligo)
ویلیتیگو
درمان زگیل پوستی
زگیل پوستی

زگیل ها که غده های گوشتی آزاردهنده هستند و و بر روی نواحی مختلفی از بدن بروز می کند به دلیل ویروس واگیردار پاپیلوم انسانی به وجود می آیند. انواع مختلفی از زگیل های پوستی وجود دارد و در برخی از آن ها انتقال در صورت تماس با پوست فرد دیگر امکان پذیر است. خصوصاً زگیلهای ناحیه تناسلی که بیشترین درصد انتقال را درصورت رابطه جنسی دارد . برای درمان زگیل های تناسلی و از بین بردن آنها نیز می توانید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید .

ریزش مو

همانطور که می دانید مقایسه تأثیر زیادی بر زیبایی افراد دارند و زمانی که شروع به ریزش می کنند باعث می‌شود تا نگرانی‌های بسیاری برای فرد به وجود آید و حتی برخی از افراد سر خود با کلاه می پوشانند تا کم پشتی و جای خالی موهای ریخته شده دیده نشود.

ریزش مو دلایل مختلفی دارد که از بین آنها می توان به اضطراب، نگرانی یا ژنتیک افراد اشاره کرد. متخصص پوست و مو با روش های مختلفی مانند مزوتراپی یا پی آر پی به بیمار کمک می کند تا دوباره موهای پرپشت داشته باشد و اعتماد به نفس خود را به دست آورد.

حتما بخوانید: کاشت مو چگونه انجام می شود؟

درمان بیماری های ناخن

ناخن ها علاوه بر اینکه به دستان شما زیبایی می بخشند، از مناطق حساس انگشتان شما محافظت می‌کنند. احتمالاً شما هم شنیده‌اید که وضعیت ظاهری ناخن شما می تواند نشان دهنده یک بیماری یا شرایط خاص در بدن شما باشد. بنابراین سلامت ناخن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بهتر است زمانی که شاهد تغییرات و علائمی مانند تغییر شکل ، تغییر رنگ ،خونریزی، تورم و …در ناخن های خود و اطراف آن ها  شدید، به یک متخصص مراجعه کرده و برای درمان اقدام کنید .

خدمات زیبایی

از دیگر خدمات بهترین متخصص پوست و مو خدمات زیبایی است. احتمالا شما نیز شاهد این بوده اید که کارهای زیبایی که در حال حاضر بر روی صورت یا موها انجام می گیرد به غیر متخصصین پوست و مو،  توسط آرایشگاه ها و سایر مراکز زیبایی نیز انجام می شود. در ادامه به برخی از پرکاربرد ترین متد های زیبایی اشاره خواهیم کرد و همواره به شما توصیه می کنیم که برای انجام این کارها مانند تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، هایفو‌تراپی، کاشت مو و … حتماً و حتماً به یک متخصص پوست مو و زیبایی چه مهارت زیادی دارد مراجعه کنید .

خدمات زیبایی

تزریقات (Injections)

تزریقات که برای حجم دادن به قسمتی از بدن یا و برطرف کردن چین و چروک و پیری پوست مورد استفاده قرار می گیرند خود به چند دسته تقسیم می شوند؛که عبارتند از :

تاثیر سم بوتولینیوم یکی از محبوبترین تزریقات زیبایی میان بانوان و آقایان در این دوره است. تزریق بوتاکس علاوه بر کاربردهای زیبایی مانند بر طرف کردن چین و چروک خطوط اخم یا خطوط اطراف دهان کاربردهای درمانی نیز دارد یکی از کاربردهای درمانی آن کاهش میزان عرق در زیر بغل یا کف دست ها است در ادامه می توانید به صحبت های دکتر مریم نوکنده در رابطه با کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس گوش فرا دهید.

پر کننده های پوستی که به صورت عامیانه به آنها  ژل گفته می‌شود،از دیگر مواردی است که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخلاف بوتاکس که با فلج کردن عضلات باعث رفع پیری و چین و شروع می شوند، فیلرها با پر کردن فضاهای خالی و حجم دادن به مناطقی که حجم آنها از دست رفته است باعث از بین رفتن چین و چروک ها در آن نواحی می شود همچنین تزریق فیلر ها برای حجیم کردن لب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

از دیگر تزریقات زیبایی صورت تزریق چربی است و به این علت که در این روش از چربی خود فرد استفاده می شود از محبوبیت بالایی برخوردار است. ماندگاری این روش نسبتا از تزریقات دیگر بالاتر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این روش می توانید به مطالعه مقاله تزریق چربی به صورت بپردازید.


پی آر پی (PRP)

پی آر پی یا همان پلاکت درمانی راهی برای تقویت پوست و مو است که در سال های اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. در پی آر پی، پس از اینکه از فرد خون گرفتند آن را در دستگاهی مخصوص قرار می دهند تا جداسازی اجزای آن صورت بگیرد. پس از جدا سازی پلاکت ها و سلول ها خون برای تزریق به فرد آماده است. مراحل تزریق بدون تهاجم و خونریزی صورت می گیرد و این فرآیند در مدت زمان کوتاهی پیش می رود.


هایفوتراپی

هایفوتراپی (HIFU)

در هایفوتراپی امواج صوت به لایه مشخصی در زیر پوست برخورد می کنند و با گرما دادن به سلول های پوست، آن ها را برای کلاژن سازی تحریک می کنند. با تحریک این سلول ها و ساخت کلاژن، پوست سفت تر شده و چین و چروک هایی که بر روی آن به وجود آمده است با مرور زمان از بین خواهد رفت. هایفوتراپی مزایای مختلفی دارد که از بهترین آن ها می توان به کم خطر و کم عوارض بودن آن اشاره کرد.

کاشت مو

کاشت مو که به شیوه های مختلف انجام می شود. این کار به صورت کلی با برداشتن پیاز مو از پشت سر یا پشت گوش و پیوند آن به بخش هایی که از موی کمتری برخوردارند، یا موهای آن ها دچار ریزش شده اند، صورت می گیرد. برای کاشت مو ابتدا متخصص پوست و مو شما را معاینه می کند و در صورتی که تقویت موهای شما با روش های تقویتی؛مانند پی آر پی و مزوتراپی ممکن نبود، اقدام به کاشت می کند.


کاشت ابر‎و

کاشت ابرو نیز به مانند کاشت مو از خدمات یک متخصص پوست و موی خوب است. جالب است بدانید که کاشت ابرو، به دلیل اینکه ابرو به چشم ها بسیار نزدیک هستند و وظیفه حفاظت از آن ها را به عهده دارند از حساسیت زیادی برخوردار است و با دقت بالایی انجام می شود. بنابراین حتما در انتخاب متخصص خوب برای کاشت ابرو دقت کنید.

لیفت با نخ

از دیگر روش های غیر تهاجمی اما پرکاربرد برای جوان تر شدن پوست، لیفت با نخ است. در این روش متخصص پوست برای بالا کشیدن و جوانسازی پوست از نخ های جذبی در زیر پوست استفاده می کند و باعث سفت شدن آن می شود. این نخ ها در زیر پوست سلول ها را تحریک می کنند و باعث تولید کلاژن می شوند. کلاژن ها به عنوان اصلی ترین عامل در جوانسازی پوست شناخته شده اند.


لیزر موهای زائد

موهای زائد به علت ظاهر ناخوشایندی که دارد افراد زیادی را ناراحت می کند و آن ها را مجبور به اقدام برای از بین بردن موهای زائد خود می کند. روش های مختلفی برای از بین بردن این موها در بدن وجود دارد؛ اما تقریبا به همه ثابت شده است انتخاب روشی که دائمی باشد، بسیار کاربردی تر از روش های دیگر است و فرد اطمینان کامل خواهد داشت که پس از اتمام جلسات لیزر موهای زائد دیگر از مو زائد خبری نیست.


سابسیژن

یکی از بهترین راه ها برای برطرف کردن آکنه، جای جوش و رد زخم سابسیژن است. سابسیژن با استفاده از سوزن های بسیار ریز و بسیار تیز و جدا کردن آکنه یا زخم از بافت زیر انجام می شود. اینکه انجام این روش با چه عوارضی همراه است و چه مشکلاتی را به وجود می آورد؟ هزینه آن چقدر است و مراقبت های پس از آن به چه صورت است را، در مقاله دیگری با جزئیات توضیح داده ایم که برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله سابسیژن مراجعه کنید.


لیزر فراکشنال CO2

کاربرد این لیزر این است که با اهداف درمانی و زیبایی به ترمیم و بازسازی کلاژن های پوست می پردازد و پوستی که ممکن است به دلایل مختلف دچار پیری زودرس یا از دست دادن طراوت خود، شده باشد را ترمیم می کنند. درمان با استفاده از این دستگاه پیشرفته نیز توسط متخصص پوست انجام می شود و می تواند به افراد بسیاری کمک کند تا پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.


میکرونیدلینگ

رفع چین و چروک، درمان ریزش مو، رفع افتادگی و شلی پوست، رفع ترک های ناشی از تغییر وزن، درمان جای زخم و سوختگی، رفع جای آبله مرغان، لایه برداری پوست، رساندن مواد مغذی به پوست، همه و همه برخی از مزایایی هستند که انجام میکرونیدلینگ به همراه دارد. اگر که میکرونیدلینگ همراه با مزوتراپی صورت بگیرد به آن مزونیدلینگ گفته می شود.


مزوتراپی

مزوتراپی در واقع رساندن مواد مغذی به پوست و مو از طریق سوزن های بسیار ریز است که در صورتی که برای مو استفاده شود می تواند در رشد مو ها و تقویت آن تاثیر گذار باشد و در صورت استفاده برای پوست به شادابی بیشتر و جوانسازی آن کمک بسیاری می کند. اگر برایتان جالب است که بدانید حتی در قرن ۱۲ میلادی مزوتراپی (نه به شکل امروزی) وجود داشته است، مقاله مزوتراپی را مطالعه کنید.

چه افرادی باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنند؟

اما چه افرادی باید به متخصص پوست و موی خود مراجعه کنند و برا درمان خود اقدام کنند؟ تا به اینجای مقاله به صورت کامل به تمام مواردی اشاره کرده ایم که یک متخصص پوست و موی خوب برای کمک به بیمارانش از آن ها استفاده می کند.

  • همه افراد می توانند برای بررسی وضعیت سلامت پوست و موی خود به یک متخصص پوست خوب مراجعه کنند و در فواصل مشخصی اینکار را انجام دهند تا مشکلی برای پوست و موی آن ها پیش نیاید. اما در صورتی که هر فرد مبتلا به انواع بیماری های پوستی، ریزش مو و … باشد، بهتر است که حتما به یک متخصص برای درمان مراجعه کند.

همچنین بهترین کار برای افرادی که قصد انجام خدمات زیبایی و در مانی را دارند، مراجعه به ک دکتر پوست و موی متخصص است و باید از مراجعه به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی پرهیز شود.

با پر کردن فرم زیر به ما کمک خواهید کرد تا از نیاز شما اطلاع پیدا کنیم و در کمک به شما موثر تر باشیم.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
برای چه می خواهید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید؟
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد
ارسال اطلاعات با مشکل مواجه شد.

چگونه بهترین متخصص پوست و مو در تهران را پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید بهترین و معتبرترین متخصص پوست و مو را بشناسید و برای درمان یا انجام امور زیبایی خود به او مراجعه کنید، راه های زیادی وجود دارد. در ادامه برای کمک به شما از بین این راه ها به برخی از مهم ترین موارد اشاره می کنیم.

تحقیق در فضای مجازی

امروزه بسیاری از کارها در بستر اینترنت انجام می شود و به راحتی می توانید تنها با سرچ کردن نام شخص خاصی، اطلاعات زیادی در رابطه با او بدست آورید. استفاده از فضای مجازی برای تحقیق در رابطه با پزشک متخصص می تواند به شما کمک بسیاری کند. با جستجو در گوگل، اکانت های شخصی و وبسایت پزشک مورد نظر می توانید با نظرات بیماران در رابطه با او آشنا شوید و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.

اینستاگرام

پرس و جو از آشنایان

پرس و جو از آشنایان و افرادی که در اطراف خود به متخصص پوست و مو مراجعه کرده اند و از نتایج بدست آمده راضی بوده اند نیز، راه دیگری است که به شما در انتخاب متخصصی با تبحر کمک می کند. زمانی که شما از فردی که آشنای شما است و به او اطمینان کامل دارید در این رابطه اطلاعات کسب کنید، مطمئنا انتخاب برای شما راحت تر می شود.

مراجعه حضوری به مطب

هر چقدر که از اینترنت و فضای مجازی تحقیق کنید؛ باز هم بهترین راه مراجعه حضوری به مطب و آشنایی با شخص دکتر و بیمارانی است که در مطب حضور دارند. بنابراین در لیست تحقیقات خود مراجعه حضوری به مطب را نزد در نظر بگیر

سوالات متداول

دکتر مریم نوکنده

متخصص و جراح پوست ومو، زیبایی و لیزر
عضو انجمن متخصصین پوست ایران

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.